Výpis nabídek
16
16
16
737 405 Kč
(6 704 Kč / m²)
Pronájem
4+1
110 m²
Boulevard Eugène Gazagnaire, Cannes
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
110 m²
koupelny
Seasonal rental
Splendid 4-room through-apartment of approximately 110 sqm, located on the 6th floor of a residence on the famous Boulevard de la C...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Garáž
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Boulevard Eugène Gazagnaire, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.