SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
579 612 Kč
(5 796 Kč / m²)
Pronájem
4+1
100 m²
Avenue Justinia, Cannes

místnosti4+1
plocha100 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

Seasonal rental

Located in a prestigious residence in the highly sought-after Californie district, this 4-room apartment of approximately 100 sqm o...

Ostatní
Stáří nabídky: 18 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Avenue Justinia, Cannes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Limandat Real Estate - Cannes