SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
21 860 Kč
(446 Kč / m²)
Pronájem
2+1
49 m²
Tankomäenkatu, Helsinki

místnosti2+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Original listing (Habita): https://www.habita.com/property/667676

Podlaží:
3. podlaží z 5
Stáří nabídky: 182 dní
Aktualizováno: 174 dní

Lokalita

Tankomäenkatu, Helsinki
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Habita International Estates

Irina S Hämäläinen