Výpis nabídek
12
12
12
6 078 Kč
(68 Kč / m²)
Pronájem
5+1
90 m²
Zagreb
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
90 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Iznajmljuje se kuća na lokaciji Bizek površine 90 m2.
Kuća se sastoji od
-4 spavaće sobe- 2 dvokrevetne i 2 jednokrevetne sobe
-opremljene kuhinje
-...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.