Výpis nabídek
9
9
9
9 730 Kč
(389 Kč / m²)
Pronájem
2+1
25 m²
Zagreb
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
25 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ANGELUS nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam za najam stan:
LOKACIJA
CENTAR
12 min (5,7 km) do American International School Zagreb (Bundek)...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.