SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
26 756 Kč
(352 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
76 m²
Savska cesta, Zagreb

místnostiAtypický
plocha76 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Predstavljamo vam prostrani i moderno opremljen stan smješten na 3. katu stambene zgrade u mirnom i dobro povezanom kvartu Martinovka u Zagrebu. Ovaj ...

Ostatní
Stáří nabídky: 426 dní
Aktualizováno: 114 dní

Lokalita

Savska cesta, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Imperium-immobiliare d.o.o

Imperium Immobiliare