SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 149 Kč
(296 Kč / m²)
Pronájem
3+1
41 m²
Lokva, Općina Lovran

místnosti3+1
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

U ponudi za najam imamo potpuno opremljen dvosoban stan u samom srcu Lovrana, pogodan za obitelj, radnike ili studente. Stan ima dvije spavaće sobe, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 213 dní
Aktualizováno: 172 dní

Lokalita

Lokva, Općina Lovran
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

OPATIJA NEKRETNINE d.o.o.

Gordana Rabak