Výpis nabídek
1
1
12 142 Kč
(173 Kč / m²)
Pronájem
3+1
70 m²
Katarina, Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
70 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Stan se iznajmljuje od 1.10 do 1.6.
ID KOD AGENCIJE: 5284
Poslovnica 1
Voditelj ureda
Mob: +385 95 396 5553
Tel: 051 328 231
E-mail: info@royal-nekr...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
494 dní
Aktualizováno:
473 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Katarina, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
Royal nekretnine
Poslovnica 1
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
Royal nekretnine
Poslovnica 1
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce