SUPA24
21 875 Kč
(313 Kč / m²)
Pronájem
3+1
70 m²
Kotor, Grad Crikvenica

místnosti3+1
plocha70 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Posredujemo u najmu luksuznog stana u Selcu. Stan se nalazi u novoj zgradi. Sastoji se od 2 spavaće sobe , dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice "op...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorZařízenýSprchový koutSamostatné wc

Ostatní
Stáří nabídky: 490 dní
Aktualizováno: 471 dní

Lokalita

Kotor, Grad Crikvenica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar