SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
20 000 Kč
(91 Kč / m²)
Pronájem
5+1
220 m²
Nivy II, Zlín
Topovat

místnosti5+1
plocha220 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pronájem prostorného bytu 5+1 se 2 garážemi, dílnou a zahradou Zlín, ul. Nivy
Nabízíme k pronájmu nadstandardně prostorný byt 5+1 o celkové výměře cc...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Nivy II, Zlín
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Ben realitní kancelář s.r.o.

Tomáš Benda