Výpis nabídek
15
15
15
11 900 Kč
(283 Kč / m²)
Pronájem
2+1
42 m²
L. Váchy, Zlín
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
2+1
plocha
42 m²
koupelny
Popis
Nabízíme Vám k pronájmu prostorný a světlý byt 2+kk (1+1) ve Zlíně na ul. L. Váchy. K dispozici od 1. 7. 2026.
Nachází se v prvním patře dvoupodlaž...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Původní stav
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
2 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
L. Váchy, Zlín
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.