SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 800 Kč
(232 Kč / m²)
Pronájem
1+kk
38 m²
Zábřeh
Topovat

místnosti1+kk
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 1+kk a celkové výměře 38 m² v ulici Oborník v Zábřehu na Moravě. Interiér bytu zaujme vysokými stropy s dře...

Plynové
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Zábřeh

Občanská vybavenost

STING-REAL spol. s r. o.

Kateřina Martišková