SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 500 Kč
(234 Kč / m²)
Pronájem
1+kk
32 m²
Žežická, Ústí nad Labem
Topovat

místnosti1+kk
plocha32 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pronájem krásného menšího bytu po rekonstrukci. Byt v pátém patře, panelového domu. Obytný prosto je krásně prosvětlen velkými okny, koupelna a WC je ...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Žežická, Ústí nad Labem

Občanská vybavenost

Realmaster realitní finanční s.r.o.

Julius Farkaš