SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 300 Kč
(267 Kč / m²)
Pronájem
2+1
46 m²
Lnářská, Trutnov
Topovat

místnosti2+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénAno
terasaNe

Popis

Hledáte místo, kam se nebudete chodit jen vyspat, ale kde se budete opravdu cítit doma? Právě takový může být tento nezařízený byt 2+1 o výměře 46 m²,...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Lnářská, Trutnov

Občanská vybavenost

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Mgr. Tomáš Veigl