SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
19 000 Kč
(171 Kč / m²)
Pronájem
2+kk
111 m²
náměstí Svobody, Třešť
Topovat

místnosti2+kk
plocha111 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavPo rekonstrukci
suterénAno
terasaNe

Popis

iHomes Real Estate Vám ve výhradním zastoupení nabízí k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk v centru Jihlavy, na ulici Náměstí Svo...

Plynové
Stáří nabídky: 203 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

náměstí Svobody, Třešť

Občanská vybavenost

iHOMES REAL ESTATE s.r.o.

Ing. Norayr Javuktsyan