SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 000 Kč
(315 Kč / m²)
Pronájem
1+1
54 m²
Na Vysoké, Říčany
Topovat

místnosti1+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaAno

Popis

Hledáte klidné bydlení kousek od Prahy, ale bez kompromisů v komfortu? Tento světlý byt 1+kk o velikosti 54 m² v Říčanech na ulici Na Vysoké vás nadch...

Částečně zařízený
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Na Vysoké, Říčany
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RK Evropa

FIlip Dvořák