SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
27 490 Kč
(229 Kč / m²)
Pronájem
4+kk
120 m²
Mlýnská, Prostějov
Topovat

místnosti4+kk
plocha120 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Pronájem nadstandardního rohového bytu 4+kk s krytým parkováním v centru Prostějova.

Nabízíme k pronájmu krásný a nadstandardně prostorný rohový byt ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Mlýnská, Prostějov
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BO! reality a finance s.r.o.

Radek Kroupa