Výpis nabídek
11
11
11
44 900 Kč
(408 Kč / m²)
Pronájem
4+1
110 m²
Pod Harfou, Praha 9
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
4+1
plocha
110 m²
koupelny
Popis
ID zakázky: G1273
Nabízíme Vám k pronájmu atraktivní a prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou a vlastní zahradou v žádané lokalitě Praha 9 – Vysočany...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Novostavba
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Cihla
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Pod Harfou, Praha 9
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.