SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
39 500 Kč
(482 Kč / m²)
Pronájem
3+1
82 m²
Litoměřická, Praha 9
Topovat

místnosti3+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavNovostavba
suterénAno
terasaNe

Popis

Nabízíme k pronájmu kompletně vybavený byt s dispozicí 3+kk o výměře 85 m2 s lodžií 5,8 m2 ve 3. NP v moderním 11patrovém bytovém domě LOOX přímo u me...

Zařízený
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Litoměřická, Praha 9
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CREDITAS Real Estate Management s.r.o.

CREDITAS Real Estate