SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
44 000 Kč
(506 Kč / m²)
Pronájem
3+kk
87 m²
Bělohorská, Praha 6
Topovat

místnosti3+kk
plocha87 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nový moderní byt 3+kk, o ploše 87 m2, v novostavbě s výtahem, nacházející se v žádané lokalitě Praha 6 – Břevnov, uli...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaSprchový koutSamostatné wcKuchyňské spotřebičeTerasaPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 86 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Bělohorská, Praha 6
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realitní kancelář Donna s.r.o.

Ing. Renata Oberdieková