SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
27 500 Kč
(474 Kč / m²)
Pronájem
2+kk
58 m²
Kačírkova, Praha 5
Topovat

místnosti2+kk
plocha58 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk/B, 58m2, v 1.patře novostavby s výtahem - projekt Waltrovka, ulici Kačírkova, Praha 5 - Jinonice. Byt je vybavený kuchyňs...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Kačírkova, Praha 5
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realitní kancelář Donna s.r.o.

Martina Marešová