SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
34 000 Kč
(358 Kč / m²)
Pronájem
3+kk
95 m²
Jagellonská, Praha 3
Topovat

místnosti3+kk
plocha95 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 3+kk, 95 m2, v 1. patře rezidenčního domu v tiché ulici Jagellonská, Praha 3 - Vinohrady.

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Jagellonská, Praha 3
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Realitní kancelář Donna s.r.o.

Martina Marešová