SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
30 000 Kč
(455 Kč / m²)
Pronájem
2+kk
66 m²
Olšanská, Praha 3
Topovat

místnosti2+kk
plocha66 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ID: G1270

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu stylový a velmi útulný byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 66 m², který se nachází ve 4. patře prestižníh...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičePodlažíZabezpečeníDřevěná podlahaPřirozené světloZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Olšanská, Praha 3
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Olga IVACHSHENKO

Simple House