SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
39 000 Kč
(305 Kč / m²)
Pronájem
3+1
128 m²
Chrudimská, Praha 3
Topovat

místnosti3+1
plocha128 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k pronájmu velmi hezký, prostorný byt o dispozici 3+1+ šatna o celkové užitné ploše 130,46 m2, který je situován v atraktivní lokalitě Prahy ...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Chrudimská, Praha 3

Občanská vybavenost

Home Sweet Home real s.r.o.

Richard Dobiaš