SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
87 423 Kč
(511 Kč / m²)
Pronájem
5+1
171 m²
Ibsenova, Praha 2
Topovat

místnosti5+1
plocha171 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na pronájem nabízíme zařízený byt o dispozici 5+1 s balkónem, situovaný ve 2. patře (3. nadzemní podlaží) zrekonstruovaného historického domu s výtahe...

Plynové
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Ibsenova, Praha 2

Občanská vybavenost

RK MoWio s.r.o.

Ing. Monika (Lecianová) Wolfová