SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 400 Kč
(558 Kč / m²)
Pronájem
1+kk
33 m²
Svobodova, Praha 2
Topovat

místnosti1+kk
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaNe

Popis

Pronájem bytu - velmi pěkný, zrekonstruovaný byt 1kk, 33 m2, s komorou na patře, Praha 2 - Vyšehrad, ulice Svobodova, 2. patro v udržovaném cihlovém d...

Parametry

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaSprchový koutSamostatné wcKuchyňské spotřebičePračkaZařízenýPo rekonstrukciPřirozené světloVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Svobodova, Praha 2
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KUZO Partners s.r.o.

Soňa Kutnohorská