SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
53 503 Kč
(439 Kč / m²)
Pronájem
4+kk
122 m²
Truhlářská, Praha 1
Topovat

místnosti4+kk
plocha122 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k pronájmu krásný, plně vybavený byt 4 + kk o velikosti 122 m², situovaný ve 2. patře (3. nadzemní podlaží) cihlové budovy na ulici Truhlářsk...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Dřevěná podlahaKuchyňské spotřebičeOtevřený obývací prostorSamostatné wcVanaSprchový koutZařízenýPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Truhlářská, Praha 1

Občanská vybavenost

Home Sweet Home real s.r.o.

Aleš Vladař