SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
27 900 Kč
(344 Kč / m²)
Pronájem
3+1
81 m²
Trávníčkova, Praha 13
Topovat

místnosti3+1
plocha81 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

K nastěhování dle dohody.

Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 a celkové výměře 81 m², který se nachází v posledním, 12. patř...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Trávníčkova, Praha 13
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Lukáš Kubát - Bohemian Estates International s.r.o.