SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
24 500 Kč
(408 Kč / m²)
Pronájem
2+1
60 m²
Jurkovičova, Praha 11
Topovat

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Hledáte útulné moderní bydlení v klidné a příjemné části Prahy?
Nabízím Vám k pronájmu skvěle řešený byt 2+kk s balkonem, který se nachází na adrese ...

Částečně zařízený
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Jurkovičova, Praha 11
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

4fin Reality Better together, a.s.

Veronika Smetanová