SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 500 Kč
(674 Kč / m²)
Pronájem
1+1
23 m²
Čenětická, Praha 11
Topovat

místnosti1+1
plocha23 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

K nastěhování od 1.8.2026
Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk s obytnou plochou 23 m², situovaný v 6. patře novostavby s výtahem. Byt se sestává ze vstu...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Čenětická, Praha 11
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Lukáš Pohořský - Bohemian Estates International s.r.o.