SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
24 500 Kč
(817 Kč / m²)
Pronájem
1+1
30 m²
Biskupský dvůr, Praha 1
Topovat

místnosti1+1
plocha30 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavPůvodní stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Hledáte klidný a útulný byt k dlouhodobému pronájmu v centru Prahy? Nabízíme k pronájmu exkluzivní byt 1+1 o výměře 28 m2 / balkon 2 m2 / sklepní kóje...

Zařízený
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Biskupský dvůr, Praha 1
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tandem Reality s.r.o. - Century 21

Hana Yates