SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
32 621 Kč
(235 Kč / m²)
Pronájem
3+1
139 m²
Valentinská, Praha 1
Topovat

místnosti3+1
plocha139 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Byt č. 2 o dispozici 3+1 o celkové ploše 138,74 m2 situovaný ve 2. podlaží, k.ú. Staré Město Praha 1.
Veřejná soutěž o nájem obecních bytů hlavního m...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Valentinská, Praha 1
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Aleš Flígr - Transparent reality