SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
25 279 Kč
(228 Kč / m²)
Pronájem
3+1
111 m²
Dušní, Praha 1
Topovat

místnosti3+1
plocha111 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Byt č. 6 o dispozici 3+1 o celkové ploše 110,87 m2 situovaný ve 3. podlaží, k.ú. Staré Město Praha 1.
Veřejná soutěž o nájem obecních bytů hlavního m...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Dušní, Praha 1
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Aleš Flígr - Transparent reality