SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 800 Kč
(590 Kč / m²)
Pronájem
1+kk
20 m²
Na Jíkalce, Plzeň
Topovat

místnosti1+kk
plocha20 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem bytu 1+kk v Plzni určené pouze pro studenty a studentky VŠ a VOŠ. Byt je určený pro max. 2 osoby. Byt 1+...

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Na Jíkalce, Plzeň

Občanská vybavenost

Dirmax Reality s.r.o.

Ing. Šárka Kotrlíková