SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 250 Kč
(342 Kč / m²)
Pronájem
1+1
30 m²
J. Jabůrkové, Otrokovice
Topovat

místnosti1+1
plocha30 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

ID : 02697 Tomáš Batík & Explicit Reality Vám představují byt k pronájmu o dispozici 1+kk o velikosti 30 m², který se nachází v klidné části Otrokovi...

Ostatní
Stáří nabídky: 51 dní
Aktualizováno: 44 dní

Lokalita

J. Jabůrkové, Otrokovice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Tomáš Batík - EXPLICIT REALITY Zlín