SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 050 Kč
(223 Kč / m²)
Pronájem
2+1
54 m²
Opletalova, Ostrava
Topovat

místnosti2+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Hledáte příjemné bydlení v srdci Poruby? Pak je byt na ulici Opletalova 798/7 přesně pro vás. Bytová jednotka se nachází ve 3. patře cihlového domu be...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Opletalova, Ostrava
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Martin Krentuš - Heimstaden Czech s.r.o.