Výpis nabídek
18
18
18
20 000 Kč
(241 Kč / m²)
Pronájem
3+1
83 m²
Ledčice, Ledčice
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
3+1
plocha
83 m²
koupelny
Popis
Představujeme Vám k pronájmu prostorný a útulný podkrovní byt 3+1 v obci Ledčice, situovaný ve 2. nadzemním podlaží rodinného domu.
Byt nabízí příjem...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Původní stav
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
G - Mimořádně nehospodárná
Typ budovy:
Cihla
Podlaží:
2. podlaží z 1
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
8 dní
Topovat
Nahlásit inzerát
Lokalita
Ledčice, Ledčice
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
K&L cooperation, s.r.o. - Century 21
Klára Řezníčková
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
K&L cooperation, s.r.o. - Century 21
Klára Řezníčková
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce