SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 550 Kč
(191 Kč / m²)
Pronájem
2+1
50 m²
Žižkova, Karviná
Topovat

místnosti2+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Místo, kam se budete každý den rádi vracet

Nabízíme k pronájmu nádherný byt po kompletní rekonstrukci, který spojuje moderní vzhled, útulnou atmosfér...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Žižkova, Karviná
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Tereza Spustová - Heimstaden Czech s.r.o.