SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 850 Kč
(227 Kč / m²)
Pronájem
1+1
39 m²
Slovenská, Karviná
Topovat

místnosti1+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaNe

Popis

Jen zřídka se objeví příležitost bydlet právě tady. Elegantní a klidný vchod, kde se byty téměř neuvolňují, nabízí nyní byt, který si zaslouží vaši po...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Slovenská, Karviná
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Markéta Mohylová - Heimstaden Czech s.r.o.