SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 900 Kč
(213 Kč / m²)
Pronájem
3+1
70 m²
Čs. armády, Hulín
Topovat

místnosti3+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Hledáte nové zázemí nebo komfortní místo pro život s výbornou dostupností?
Tento světlý a moderně řešený byt v Hulíně je připraven k nastěhování.

Plynové
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Čs. armády, Hulín
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

C21 Style Happy s.r.o.

Veronika Kalousková