SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 850 Kč
(254 Kč / m²)
Pronájem
1+1
27 m²
U Stromovky, Havířov
Topovat

místnosti1+1
plocha27 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Toužíte po moderním, útulném a dokonale sladěném bydlení? Tento krásný byt 1+kk na ulici U Stromovky v oblíbené části Havířov – Havířov-Město Vás nadc...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

U Stromovky, Havířov
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Karin Davidová - Heimstaden Czech s.r.o.