SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 350 Kč
(134 Kč / m²)
Pronájem
2+1
70 m²
Marxova, Havířov
Topovat

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Hledáte bydlení, které má styl, prostor i skvělou lokalitu? Právě jste ho našli. Tento elegantní byt 2+1 v klidné cihlové zástavbě nabízí kombinaci mo...

Parametry

Vygenerováno z AI

Po rekonstrukciDřevěná podlahaPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Marxova, Havířov
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Lenka Sendžová - Heimstaden Czech s.r.o.