SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 350 Kč
(199 Kč / m²)
Pronájem
2+1
52 m²
Matuškova, Havířov
Topovat

místnosti2+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k pronájmu nadstandardně zrekonstruovaný luxusní byt o dispozici 2+1, nacházející se v domě s výtahem, v těsné blízkosti centra města. Lokali...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Matuškova, Havířov
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Lenka Sendžová - Heimstaden Czech s.r.o.