SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 500 Kč
(122 Kč / m²)
Pronájem
4+1
94 m²
U Stromovky, Havířov
Topovat

místnosti4+1
plocha94 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Hledáte byt, který má šmrnc, je po moderní rekonstrukci a zároveň nabízí dostatek prostoru i soukromí? Tenhle 4+1 na ulici U Stromovky 415/60, Havířov...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

U Stromovky, Havířov
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Karin Davidová - Heimstaden Czech s.r.o.