SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 300 Kč
(274 Kč / m²)
Pronájem
1+1
34 m²
Anenská, Frýdek-Místek
Topovat

místnosti1+1
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k pronájmu moderní bytovou jednotku 1+1 na ulici Anenská 225, ve vyhledávané a klidné části Frýdek-Místek. Tento byt je ideální volbou pro je...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Anenská, Frýdek-Místek
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Kateřina Vlachopulosová - Heimstaden Czech s.r.o.