SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 990 Kč
(211 Kč / m²)
Pronájem
4+1
71 m²
Zdeňka Štěpánka, Frýdek-Místek
Topovat

místnosti4+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Hledáte pohodové a klidné bydlení s dostatkem prostoru pro celou rodinu? Nabízíme k pronájmu světlý a velmi prostorný byt 4+1 o výměře 71 m², situovan...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Zdeňka Štěpánka, Frýdek-Místek
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KURKO reality s.r.o.

Martina Nikol Toufar