SUPA24
Dům a okolí; výhled
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, přirozené světlo, moderní styl, po rekonstrukci
Koupelna; dlažba, po rekonstrukci, přirozené světlo, moderní styl
8 990 Kč
(257 Kč / m²)
Pronájem
1+1
35 m²
Teplická, Děčín
Topovat

místnosti1+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízím k pronájmu čerstvě moderně zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1 s výměrou 35 m2 v Bynově na ul. Teplická. Dům se nachází na ideální adrese v By...

Ostatní
Stáří nabídky: 76 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Teplická, Děčín
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Ing. Jakub Sechovec - Reality GS