SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 250 Kč
(295 Kč / m²)
Pronájem
1+1
28 m²
Okružní, Český Těšín
Topovat

místnosti1+1
plocha28 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi pěkný byt s balkónem, který se nachází v 9. patře zatepleného a revitalizovaného domu se dvěma výtahy. Byt je p...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Okružní, Český Těšín
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

René Cechel - Heimstaden Czech s.r.o.