SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 900 Kč
(338 Kč / m²)
Pronájem
2+1
53 m²
Sladová, Brno
Topovat

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Nabízíme k pronájmu prostorný a útulný byt 2+kk (53,3 m²) s lodžií (1 m²), který se nachází pod Špilberkem!
Díky jeho poloze se nabízí ubytování v př...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Sladová, Brno
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REALMAN REALMAN

Martin Chudoba - REAL SPEKTRUM, a.s. - hlavní kancelář Brno