SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
28 500 Kč
(271 Kč / m²)
Pronájem
3+1
105 m²
Křenová, Brno
Topovat

místnosti3+1
plocha105 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavPůvodní stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu prostorný půdní byt o dispozici 3+kk s celkovou plochou 105 m². Byt se nachází v 7. patře cihlové...

Plynové
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Křenová, Brno
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

Monika Pitrochová - recepce